Novinka
  • 1 z 5
 

Sójová svíčka Levandule & citron

Neohodnoceno
 

Intenzivní vůně, provoní prostor a navodí zklidňující atmosféru. I proto se hodí nejvíce do ložnice. Pokud však levanduli milujete, tak víte, že ji stejně zapálíte kdykoliv a kdekoliv. Díky citronu je vůně lehčí a více svěží. Oblíbí si ji tak i ti, kteří samotné levanduli příliš nefandí.

Velikost ml
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
245 Kč 325 Kč od 245 Kč
   
Kategorie Svíčky a svícny
 
Ručně litá 100% sójová svíčka s esenciálními oleji a bavlněným knotem.
 
Malá svíčka 120 ml
Obsah: 120 ml
Doba hoření: až 25 hodin
Velikost skleněné nádobky: 65 x 60 mm
 
Velká svíčka 180 ml
Obsah: 180 ml
Doba hoření: až 40 hodin
Velikost skleněné nádobky: 80 x 65 mm
 
 

A jak voní ostatní kombinace? 

Hruška, citron & frézie - intenzivní ovocně-květinová kombinace. Lehká a svěží, připomínající jednu ze známých limonád. Je skvělá do prostoru, kde se něco děje. Zpříjemní i jinak nepříjemný úklid.
 
Pomeranč, skořice & hřebíček - voní intenzivně a přesně tak, jak si myslíte. Jako něco mezi podzimem a zimou. Provoní byt ovocně-kořeněnou vůní a navodí hřejivou a útulnou atmosféru. Rozumí si s vánočními svátky.
 
Karamel, vanilka & skořice - voní jemně a decentně, jako něco, co budete dost možná chtít ochutnat. Nedělejte to. Tato svíčka se hodí k jakýmkoli činnostem během podzimních a zimních večerů. Perfektně si rozumí i s nicneděláním.
 
Vanilka, švestka & patchouli - jemná vůně s nádechem luxusu. Hodí se do klidného prostředí, na pracovní stůl k práci nebo na noční stolek k četbě knihy nebo oblíbeného časopisu. Třeba o bydlení.
 
Díky svému složení svíčky hoří čistěji a déle než běžné parafinové svíčky a jejich vůně je obecně jemnější.