Při nákupech nad 1300 Kč máte dopravu do Zásilkovny zdarma!

Více než super potraviny

Jiné produkty, stejné myšlenky. Je nám ctí, představit vám našeho parťáka a oblíbence. Tady by se možná hodilo použít "našeho parťáka a oblíbence - Martina". Nicméně o něm tento článek tak úplně nebude (promiň, Martine). Superpotraviny - Naturalis, to je oč tu běží. Shodou náhod právě Martinův e-shop.

Poctivost, originalita, ekologický přístup, lokálnost, láska k přírodě, důraz na kvalitu a design. Připomíná vám to něco? Je to jen krátký výčet toho, co má Aesta a Naturalis společného. Taky bezpochyby sen dělat malé - velké věci, přinášet lidem radost a něco speciálního. A spolu s tím snad i nějaké ty hodnoty.

Zdravá strava a bio kosmetika. To je Naturalis ve zkratce.

Stále rozšiřující se sortiment v současnosti nabízí snad vše od zelených potravin, superpotravin, čajů a čokolád až po přírodní kosmetiku a produkty čínské medicíny. Jednoduše je to přesně ten typ e-shopu, kde je obtížné zůstat jen s jednou jedinou věcí v košíku. Buďte si jistí, že produkty vás zlákají nejen svým složením, ale taky designem a především svou kvalitou. V Naturalis vám totiž nabídnou jen to nejkvalitnější. Například i díky tomu, že spolupracují s farmáři po celém světě. S těmi, kteří ví přesně, co dělají. A nekonečné množství certifikátů jakosti jsou toho důkazem.

Tento e-shop je jedinečný kromě jiného právě tím, že u každého produktu přesně víte, co kupujete. Dozvíte se složení, jak byly jednotlivé části produktu získány a kde byly vypěstovány, vše o způsobu zpracování i zdravotních účincích. Dlouhé hodiny můžete strávit pročítáním blogu či knižního seriálu, v němž se dozvíte spoustu zajímavostí, faktů a tipů - třeba právě o tom, jak pečovat o své zdraví.

Je jasné, že v Naturalis zajíce v pytli nekoupíte. Dárek svým blízkým nebo sami sobě ale rozhodně - ať už to bude dárek pro zdraví, chuťové pohárky nebo krásnou pleť.

 

A tip na závěr? Přemýšlejte co a od koho kupujete. A pokud to jde, dejte přednost českým firmám, které to dělají hlavně srdcem. Má to smysl.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení