Sójové čajové svíčky 12 ks Levandule & Petitgrain

12 ks přírodních čajových svíček s dlouhou dobou hoření. Svíčky jsou ze sójového vosku s lehce dřevitou bylino-květinovou vůní. Levandulová, zemitá, příjemná, relaxační vůně, která zklidní mysl po náročném dni. Hodí se nejvíce do ložnice a kamkoliv k odpočinku.

Ručně lité čistě přírodní 100% sójové svíčky s esenciálními oleji a bavlněnými knoty.

Více informací naleznete níže v popisku produktu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
295 Kč
Sójové čajové svíčky 12 ks Levandule & Petitgrain
Složení: 100% sójový vosk, esenciální olej, bavlněné knoty
Díky svému složení svíčky hoří čistěji a výrazně déle než běžné parafínové svíčky.
 

Délka hoření 1 ks svíčky: min. 5 až 6 hodin. - jedná se o čajové svíčky s vyšším objemem než je běžně u parafínových čajových svíček z řetězců. 

Upozornění: Jedna čajová svíčka nedovede provonět prostor tolik, jako větší svíčka ve skleněné nádobě. Pro intenzivnější vůni ve větších prostorách doporučujeme zapálit více čajových svíček najednou.

Péče o svíčku: Před opakovaným zapálením zkraťte knot na cca 4 mm. Svíčku nechte hořet maximálně 4 hodiny a minimálně do doby než bude celý její povrch rozpuštěný. Díky tomu bude odhořívat postupně, nejdelší možnou dobu a vyhoří celá. Nezapomínejte větrat.
 
Bezpečnostní pokyny: Nenechávejte hořet bez dozoru, v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit. Umístěte mimo dosah dětí a zvířat na rovný, teplu odolný povrch. Nevystavujte průvanu. Nenaklánějte svíčku pokud hoří. Nádoba bude po dobu hoření horká. Nepoužívejte, pokud je nádoba poškozená. 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
K Avatar autora | 17.8.2022
Moc příjemně voní, k mému údivu fakt dlouho tyto čajovky vydrží!