Sójová svíčka Cukroví

Cpát se cukrovím a mít jím provoněnou i místnost - tak zní plán každičkých Vánoc. Díky vůni, připomínající talíř plný toho nejoblíbenějšího cukroví, zapadne tato přírodní sójová svíčka perfektně i na sváteční stůl.
 
Originální nádoba je vyrobena v Česku a po vypálení svíčky nabízí prostor pro spoustu využití. Díky tomu vám může dělat radost navěky - využijete ji třeba jako vázu nebo stylovou nádobu do kuchyně či koupelny.
 
Spoustu hodin hoření, vůně navozující slavnostní atmosféru a originální nádoba dělá z této svíčky dárek, který má smysl. 
Dostupnost Skladem
520 Kč
Sójová svíčka Cukroví
Sójová svíčka Cukroví
Žhavá novinka
Ručně litá 100% sójová svíčka s vonnými a esenciálními oleji a bavlněným knotem.
Objem: 250 ml
Doba hoření: více než 50 hodin
Velikost skleněné nádobky: 140 x 70 mm
 
Jak zapalovat?
Jakmile ke knotu nedosáhne běžná sirka nebo zapalovač, zvolte zapalovač z dlouhým krkem nebo vám dobře poslouží obyčejná špejle. Tu zapalte a s ní následně knot. Jde to snáz a rychleji než přečíst si tyto rady. Nezapomeňte zkracovat odhořelou část knotu.
 
Upozornění:
Díky svému složení svíčky hoří čistěji a déle než běžné parafinové svíčky a jejich vůně je obecně jemnější - nebude vás z ní bolet hlava a nebudete muset tolik větrat. Což v zimě jistě oceníte.
 
Péče o svíčku: Před opakovaným zapálením zkraťte knot na cca 4 mm. Svíčku nechte hořet maximálně 4 hodiny a minimálně do doby než bude celý její povrch rozpuštěný. Díky tomu bude odhořívat postupně, nejdelší možnou dobu a vyhoří celá. Nezapomínejte větrat.
 
Bezpečnostní pokyny: Nenechávejte hořet bez dozoru, v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit. Umístěte mimo dosah dětí a zvířat na rovný, teplu odolný povrch. Nevystavujte průvanu. Nenaklánějte svíčku pokud hoří. Nádoba bude po dobu hoření horká. Nepoužívejte, pokud je nádoba poškozená. Nezhasínejte víčkem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.