Dárková sada Vánoční svařák

Oblíbená vánoční svíčka s vůní svařáku to dala dohromady s tou nejlahodnější čokoládou, okořeněnou skořicí, zázvorem a kardamomem. Spojily se tak dvě poctivé české značky a vzniklo vánoční kombo nadupané vánoční vůní i chutí.

Voňavou čokoládu s hřejivým kořením má na svědomí moravská značka Ajala chocolate. Jemně pražená, žulovými kameny mletá, temperovaná, s láskou balená tmavá čokoláda obsahuje 67 % kakaa a 100 % lásky.

Bližší informace naleznete v popisku níže.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
720 Kč
Dárková sada Vánoční svařák
Dárková sada Vánoční svařák
Žhavá novinka

Sada obsahuje ručně vyrobenou svíčku ze sójového vosku s esenciálními a vonnými oleji a čokoládu značky Ajala.

Svíčka obsahuje 250 ml a dovede vám dělat radost více než 50 hodin. Zatímco čokoláda zmizí rychlostí blesku, s tím je potřeba počítat.

Čokoláda

Ajala vyrábí své čokolády z výběrových kakaových bobů a třtinové šťávy. Taková čokoláda pak není nezdravou cukrovinkou, ale opravdovým pokrmem bohů plným chuti a zdraví prospěšných látek. 

Složení čokolády: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, bio kakaové máslo, skořice, kardamom, zázvor

Váha: 45 g

Svíčka

Složení svíčky je inspirováno skutečným svařákem. Jen v ní místo vína najdete 100% přírodní sójový vosk. Dopřejte si spoustu hodin příjemných a hřejivých chvilek s kořeněnou citrusovou vůní.

Originální nádoba je vyrobena v Česku a po vypálení svíčky nabízí prostor pro spoustu využití. Díky tomu vám může dělat radost navěky.
 
Jak zapalovat?
Jakmile ke knotu nedosáhne běžná sirka nebo zapalovač, zvolte zapalovač z dlouhým krkem nebo vám dobře poslouží obyčejná špejle. Tu zapalte a s ní následně knot. Jde to snáz a rychleji než přečíst si tyto rady. Nezapomeňte zkracovat odhořelou část knotu.
 
Upozornění:
Díky svému složení svíčky hoří čistěji a déle než běžné parafinové svíčky a jejich vůně je obecně jemnější - nebude vás z ní bolet hlava a nebudete muset tolik větrat. Což v zimě jistě oceníte.
 
Péče o svíčku: Před opakovaným zapálením zkraťte knot na cca 4 mm. Svíčku nechte hořet maximálně 4 hodiny a minimálně do doby než bude celý její povrch rozpuštěný. Díky tomu bude odhořívat postupně, nejdelší možnou dobu a vyhoří celá. Nezapomínejte větrat.
 
Bezpečnostní pokyny: Nenechávejte hořet bez dozoru, v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit. Umístěte mimo dosah dětí a zvířat na rovný, teplu odolný povrch. Nevystavujte průvanu. Nenaklánějte svíčku pokud hoří. Nádoba bude po dobu hoření horká. Nepoužívejte, pokud je nádoba poškozená. Nezhasínejte víčkem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.