Dárková sada Vánoční cukroví

Když se spojí svíčka s vůní vánočního cukroví s čokoládou s chutí (a kousky!) vanilkových rohlíčků, tak z toho zákonitě musí vzniknout absolutní vánoční bomba. A taky že jo. V této dárkové sadě se daly dohromady dvě poctivé české značky a vznikl balíček, který se bude pod stromečkem vyjímat.

Slaďoučkou čokoládu s kusy vanilkových rohlíčků a oříškovým máslem z vlašáků má na svědomí moravská značka Ajala chocolate. Spojili tak mayskou a českou tradici dohromady a vytvořili dokonalou sváteční dobrotu se 48 % kakaa a 100 % lásky.

Bližší informace naleznete v popisku níže.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
720 Kč
Dárková sada Vánoční cukroví
Dárková sada Vánoční cukroví
Žhavá novinka

Sada obsahuje ručně vyrobenou svíčku ze sójového vosku s esenciálními a vonnými oleji a čokoládu značky Ajala.

Svíčka obsahuje 250 ml a dovede vám dělat radost více než 50 hodin. Zatímco čokoláda zmizí rychlostí blesku, s tím je potřeba počítat.

Čokoláda

Ajala vyrábí své čokolády z výběrových kakaových bobů a třtinové šťávy. Taková čokoláda pak není nezdravou cukrovinkou, ale opravdovým pokrmem bohů plným chuti a zdraví prospěšných látek. 

Složení čokolády: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, bio kakaové máslo, vlašské ořechy, kešu ořechy, vanilka, vanilkové rohlíčky 7% (pšeničná mouka, máslo, moučkový cukr, vlašské ořechy, vanilkový cukr)

Váha: 45 g

Svíčka

Díky vůni, připomínající talíř plný toho nejoblíbenějšího cukroví, zapadne tato přírodní sójová svíčka perfektně i na sváteční stůl.
 
Originální nádoba je vyrobena v Česku a po vypálení svíčky nabízí prostor pro spoustu využití. Díky tomu vám může dělat radost navěky.
 
Jak zapalovat?
Jakmile ke knotu nedosáhne běžná sirka nebo zapalovač, zvolte zapalovač z dlouhým krkem nebo vám dobře poslouží obyčejná špejle. Tu zapalte a s ní následně knot. Jde to snáz a rychleji než přečíst si tyto rady. Nezapomeňte zkracovat odhořelou část knotu.
 
Upozornění:
Díky svému složení svíčky hoří čistěji a déle než běžné parafinové svíčky a jejich vůně je obecně jemnější - nebude vás z ní bolet hlava a nebudete muset tolik větrat. Což v zimě jistě oceníte.
 
Péče o svíčku: Před opakovaným zapálením zkraťte knot na cca 4 mm. Svíčku nechte hořet maximálně 4 hodiny a minimálně do doby než bude celý její povrch rozpuštěný. Díky tomu bude odhořívat postupně, nejdelší možnou dobu a vyhoří celá. Nezapomínejte větrat.
 
Bezpečnostní pokyny: Nenechávejte hořet bez dozoru, v blízkosti předmětů, které se mohou vznítit. Umístěte mimo dosah dětí a zvířat na rovný, teplu odolný povrch. Nevystavujte průvanu. Nenaklánějte svíčku pokud hoří. Nádoba bude po dobu hoření horká. Nepoužívejte, pokud je nádoba poškozená. Nezhasínejte víčkem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.